Nasz partner

Ricoh nieustannie rozwija się w kierunku jak najlepszego wspierania organizacji w wydajnym zarządzaniu informacjami. Głównym celem jest zwiększenie produktywności oraz osiągnięcie zrównoważonego wzrostu zapewniającego zyski w przyszłości.
Dzięki swojemu globalnemu charakterowi, Ricoh poprzez pokolenia opracowało wyjątkowe wizje działalności biznesowej, życia i środowiska. Ricoh nie poprzestaje na oferowaniu swojego technicznego doświadczenia i kompetencji tu i teraz, ale cały czas spogląda w przyszłość, aby wprowadzać kolejne innowacyjne strategie wobec przyszłych wyzwań.
Przykładowo, mocno angażujemy się w opracowywanie metod zarządzania wiedzą dla pracowników przyszłego pokolenia. W sektorze usług zarządzania dokumentami firma Ricoh bada, w jaki sposób organizacje nie tylko gromadzą wiedzę, ale również jak wydajniej przetwarzać informacje oraz zarządzać przebiegiem działań biznesowych.
Ricoh wspiera firmy w wykorzystywaniu najcenniejszego według naszych przekonań zasobu, jakim jest informacja czy też kapitał informacyjny.

Related Projects